İletişim

Bize buradan ulaşabilirsiniz.


Ekip

Yusuf Kurt
Genel Müdür
Çocukluğumda; Mehmet Ali Birand ve Ali Kırca’yı izleyerek büyüdüm. Dönüp geçmişe baktığımda o günlerden kalma bir istek gazeteci olmak. Bir şeyleri anlamlandırmaya başladığımdan beri yapmam gereken mesleğin bu olduğuna karar verdim. Gelecek hayalim üreten bir Türkiye, bunun için ekip arkadaşlarımızla beraber sorunu değil katma değerli ekonomiye katkı sunan projeleri olan insanlara söz hakkı veren "Haber Artı Yeşil"i kurduk.
Burcu Çekiç
Genel Yayın Yönetmeni
Yücel Baydemir
Eğitim Servisi Editörü
Zeynep Seven
Editör
Erim Alptekin Ünsal
Editör
Fatih Seven
Sosyal Medya
İlknur Yılmaz
Umut Turan
Yönetmen/Kamera
Tripot oynatan kameraman.
Hasan Cem Çal
Kurgu/Montaj Şefi
27 Haziran 1994’de, İstanbul’da doğmuştur. 22 yaşındadır. Liseyi 50. Yıl Tahran Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Şu an, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde, Sinema ve Televizyon’da lisansını tamamlamaktadır.

Yazarlar

Hüseyin Mermerbaş
Yazar
Barış Can Sever
Yazar

İçerik Ortaklarımız

Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu
Startup Hukuku / Co Founder
E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermekte, Kolay Sözleşme adlı startupında legaltech geliştirmektedir.
Okan Şencan
Startup Hukuku / Co Founder
Okan Şencan, İstanbul Üniversitesi'nde Hukuk eğitimi aldı. Rönesans Yazılım ve Mısır Çarşı maceralarından sonra, Kaan Hukuk Bürosu ve Demir - Demir Hukuk Bürosu'nda deneyim kazandı. Şuanda Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olmasının yanısıra, Vircon isimli bir teknoloji şirketi bulunmakta ve Igniters Tech Consulting'de danışmanlık vermektedir.